Gündemdeki Faaliyetler

DEMİRCİ BELEDİYESİ GALERİCİLER SİTESİ İNŞAATI

İsmail Özdağlar Sanayi sitesinde 5 Bin 300 metrekare alana yapılan Galericiler Sitesinde, galeri işyerleri, tamirhane, araç servis işyerleri ve sosyal donatı alanları ile hizmet verecek.

DEMİRCİ BELEDİYESİ KENT MERKEZİ İNŞAATI

Belediyemiz Tarafından Ön Kısmı Cumhuriyet Meydanına bakan, arka kısmı İlçemiz Pazaryeri Alanına Bakan Kent Merkezi İnşaatında sona gelindi.

DEMİRCİ'MİZİ NAKIŞ NAKIŞ PARKE TAŞLARI İLE ÖRMEYE DEVAM EDİYORUZ

İLÇE MERKEZİMİZ YANI SIRA İLÇEMİZE BAĞLI MAHALLELERİMİZDE DE ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ.

DEMİRCİ EĞİTİM FAKÜLTESİ GÖZLEM EVİ İNŞAATI

Eğitim Fakültesine, Hemşerimiz Hayırsever İşadamı Özgen İzmiroğlu tarafından yapılan kütüphane ve gözlemevi inşaatı hızla sürüyor.

HALI SAHA YATIRIMLARIMIZ

Demirci'de gençlerimizin sportif faaliyetlere yönelmesi için halı yatırımları gerçekleştirdik. İlçemiz İmam Hatip Lisesi, Eğitim Fakültesi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ve Eğitim Fakültesi Tenis kortu yaparak hizmete sunduk. 

İlçe merkezi yanı sıra mahallelerimizde de halı saha yatırımları yaptık. 

Minnetler Mahallesi, Söğütçük Mahallesi, Durhasan Mahallesi, Kılavuzlar Mahallesi olmak üzere 4 mahallemizde halı sahalar yaparak hizmete sunuldu. 

DEMİRCİ YENİ ÇEVRE YOLU ÇALIŞMASI

İlçemiz Menderes Bulvarı üzerinde daraltılan ilçe trafiğini çözüm kavuşturmak ve Demircimize yeni bir vizyon kazandırmak amacıyla başlattığımız Yeni Çevre Yolunu hizmete açtık. 

Yaklaşık 5 gibi bir süre içerisinde İlçemiz Pazaryerinin oradan Demirci - Salihli karayoluna direk bağlanan yaklaşık 2 kilometrelik, 12 metre genişliğinde Yeni Çevre Yolunun yapımını tamamladık. Fen İşleri ekiplerimizce yeni çevre yolunda peyzaj ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başlandı. 

                                          ANADOLU PARKI

Demirci Belediyesi olarak ilçemizde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Beyazıt mahallesinde Anadolu Parkı yaparak hizmete sunduk. 

                          ANADOLU KIR DÜĞÜN SALONU

Demirci Belediyesi olarak Demirci'nin ilk açık düğün salonunu hizmete sunduk. 

KÜLTÜR SARAYI ÇAMLIK ALAN DÜZENLEMESİ

Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince, İlçemiz Beyazıt mahallesinde bulunan Kültür Sarayı Çamlık Alanı yeniden düzenlendi. Yaklaşık Bin 500 metrekarelik alan ekiplerce bordür ve parke taşı döşemesi yapılırken, diğer yandan da masalı oturma grupları ve çimlendirme çalışması yapılarak daha güzel bir görünüme kavuşturuldu.