Etkinliklerimiz

Kurtuluş Günü Etkinlikleri; İlçemizde 30 Ağustos günleri kutlanan kurtuluş günü etkinliklerine her yıl devam edilmektedir. Gündüz resmi protokolün katıldığı etkiliklerin yanında, geceleri fener alayı bando gösterisi, havai fişek gösterisi ve açık hava halk konserleri düzenlenmektedir. Sosyal Aktivitelerimizden. Daha önceden tespit edilen ailelere gıda yardımında bulunulmaktadır.

Demircide Süpr Amatör kümede mücadele eden Demirci Spor Demirci Belediye Spor olarak mücadelesine devam etmektedir. Demirci Belediye Spor bünyesinde bulunan Tekvando şubesi Manisa”da önemli başarılara imza atmıştır. Türkiye Şampiyonasında ilimizi bazı kilolarda temsil edecektir. Demirci Belediye Spor bünyesinde bulunan faaliyet ve branşlarımızı çeşitlendirme hedeflerimiz arasındadır. İlçe girişlerinde yeşil kuşak oluşturulmaya devam edilmektedir.

 İlçe tanıtımının yapılmadı adına ilk kez fuarlara katılımlar sağlanmış ve ilçemizin her alanda tanıtım seferberliği başlatılmıştır.

Öğretmenler günü, Engelliler Haftası, Kadınlar günü gibi önemli gün ve haftalarda çeşitli etkinlikler Belediyemiz tarafından düzenlenmeye devam edilmektedir. 

İlçemizde bulunan Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulunun mezuniyet şenlikleri Belediyemiz tarafından 1 hafta süren coşkulu etkinlikler ile yapılmaktadır. 

Her yıl Nisan ve Mayısa aylarında belediyemiz organizesinde çocuklarımız için bisiklet yarışları düzenlenmektedir. 

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ