Haberler

DEMİRCİLİ SPORCULARDAN BÜYÜK BAŞARI

29 Ocak 2024 Pazartesi

Sporun ve sporcunun kenti Demirci'de ülkemizin farklı il ve ilçelerinde düzenlenen turnuvalarda da büyük başarılara imza atmaya devam ediyorlar. 

Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Türkiye O-Days, Türkiye Oryantiring Şampiyonası 3. Kademe ve U14 2. Kademe Yarışları 45 kategoride 1720 sporcunun katılımıyla 25-28 Ocak tarihleri gerçekleştirildi. 

Alanya gedevet yaylasında düzenlenen ilk gün yarışlarına K14 kategorisinde Zeynep Sena Özkara, K16B kategorisinde Melike Korkmaz ve K21B kategorisinde katılan Hatice Adıbelli 3 altın madalya kazandılar. 

2. gün yapılan İlçe merkezi yarışlarında ise E10A kategorisinde Ali Çağdaş Akmeşe bronz madalya ve K21B kategorisinde yarışan Hatice Adıbelli'de altın madalya kazandı. 

Alanya'da yapılan Oryantiring yarışlarında ilçemizi temsil eden 4 sporcumuz 2 günde ilçemize 4 altın 1 bronz madalya kazandırdılar. 

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada " İlçemize başarı gururunu yaşatan sporcularımızı tebrik ediyorum. Belediyemiz olarak her zaman spora ve sporcuya olan desteğimizi sürdüreceğiz" dedi.


 

670

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ