Haberler

CADDE VE SOKAKLARDA PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI HIZLA SÜRÜYOR

22 Ocak 2024 Pazartesi

Demirci'de altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı düzenleme çalışmaları da hızla devam ediyor. 

2024 yılı Ocak ayı itibariyle Dr. Mehmet Akarsu mahallesinden başlayan parke taşı döşeme ve yol düzenleme çalışmaları kapsamında birçok sokak yolu döşenerek hizmete sunuldu. 

Yüklenici firma tarafından yapılan parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra belediyemiz fen işleri ekipleri de rögar kapalarının çevre düzenlemesini gerçekleştiriyor. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi'de Selendi caddesi üzerinde prestij caddesi yapımı kapsamında parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. 

Taş desteğini Manisa Büyükşehir Belediyesinin sağladığı Salihli girişinde belediyemiz ekiplerince hem kaldırım düzenleme ve hem de kaldırım kenarlarına yeşil çit montajı yapılıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Dr. Mehmet Akarsu mahallemizden başlattığımız parke taşı döşeme ve yol düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birçok sokakta çalışmalarımız tamamalanmış durumda. Ekipler hızla sokak yollarının daha düzenli ve güzel bir hale gelmesi için çalışıyor. Diğer yandan Manisa Büyükşehir Belediyemizde selendi caddesi üzerinde prestij caddesinin yapımına hızla devam ediyor "dedi.

1422

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ