Haberler

KÖYLÜCE MAHALLESİNDE GECE MAÇI

10 Kasım 2023 Cuma

Demirci'de kırsal mahallelerde güneş enerjisi ile aydınlatma yapılan halı sahalarda gençler geceleri de spor yapabilme imkanına kavuştular. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Demirci Belediyesi işbirliği İlçe merkezi ve kırsal mahalleler olmak üzere Demirci'de 15 halı saha gençlerin hizmetine sunuldu. 

Başkan Selami Selçuk'ta, kırsal mahallelerdeki halı sahaları güneş enerjisi ile aydınlatma yaparak akşamlarıda vatandaşlar ve gençler spor yapabiliyorlar. 

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta zaman zaman kırsal mahalellerdeki halı sahalarda gençlerle geceleri futbol maçlarında buluşuyor. 

Başkan Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Nurullah Akgün, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve Demircili gençler Köylüce mahallesine giderek gençlerle halı saha gece maçı yaptılar. 

Başkan Selami Selçuk maçın devre arasında gençlere ve vatandaşlara baklava ikramında bulundu. 

Köylüce mahallesi gençleri ve sakinleri Belediye Başkanı Selami Selçuk'a, mahallelerine yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı da teşekkür ettiler. 

Demirci'nin spor kenti olma yolunda hızla ilerlediğini söyleyen Başkan Selçuk " Devletimizin imkanları sayesinde artık köylerimizde bile halı sahalarımız yapılıyor. Halı sahalarımız aydınlatma yapılarak geceleri de spor yapılabiliyor. Merkezde sporcu fabrikası yatırımına başlayacağız. Gençlerimiz çok şanslı. Allah istikrarımızı ve birliğimizi daim etsin" dedi. 

522

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ