Haberler

CUMHURİYET İLKOKULUNDA İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI

13 Eylül 2023 Çarşamba

Demirci'de Cumhuriyet İlkokulunda İlköğretim haftası programı düzenlendi. 

13 Eylül Çarşamba günü Cumhuriyet İlkokulunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda 11-15 Eylül İlköğretim haftası dolayısıyla öğrenciler tarafından güzel bir program düzenlendi. 

İlköğretim haftası dolayısı ile ilk tören Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş'ın çelenk sunumu ile başladı. 

Programa Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, ilçe kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

İlköğretim haftası programında saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Cumhurriyet İlkokulu Müdürü Ali Karagöz günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi. 

Programda öğrenciler tarafından okunan şiirlerin ardından okul korosu şarkılar seslendirdi. 

Öğretmen Uğur Sabri Altıntaş koordinesinde hazırlanan Cumhuriyet İlkokulu halk oyunları gösterisi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. 

Programın sonunda okula ilk kez gelen 1. sınıf öğrencilerine ise 4. sınıf öğrencileri tarafından hoşgeldin çiçeği takdim edilirken, Kaymakam Adem Kaya'nın ilk ders zilini çalması ile sona erdi. 

1342

Tüm Haberler