Haberler

YÜRÜYEN MERDİVENDE 2. BÖLÜMÜN MONTAJI YAPILDI

23 Mayıs 2023 Salı

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçeye söz verdiği bir yatırımı daha gerçekleştirdi. 

Demirci Belediyesince ilçeye ticari anlamda katkı, sosyal anlamda değer katması amacıyla yapılan kent merkezi binasının yan tarafında bulunan pazaryerine iniş ve çıkışlarda vatandaşlara kolaylık olması amacıyla yürüyen merdiven her iki bölümünün de montajı tamamlandı. 

11 Mayıs Perşembe günü Cumhuriyet meydanından pazaryeri alanında inişte ilk bölümünün montajlanmasının ardından 23 Mayıs Salı günü de pazaryeri alanından, Cumhuriyet meydanına çıkış olan bölümüne montajı yapıldı. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk’ta, yürüyen merdiven montaj çalışmalarını vatandaşlarla birlikte yerinde takip etti.

Vatandaşlar Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk’a yürüyen merdiven hizmetinden ve çarşı merkezine hareket ve ilçeye değer katacak olan kent merkezinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Selçuk, kent merkezi yanına yapılan yürüyen merdivenin tamamlanarak hizmete girmesinin ardından Mehmet Akif Ersoy Gençlik merkezinin yan tarafına da yürüyen merdiven yapılacağını söyledi.

VATANDAŞLARIMIZA PAZARYERİNE İNİŞ ÇIKIŞTA BÜYÜK KOLAYLIK OLACAK.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada “ Söz verdiğimiz bir yatırımı daha gerçekleştiriyoruz. Özellike yaşlılarımız pazaryerine inip çıkmakla zorluk çekiyorlardı. Yürüyen merdiven ile vatandaşlarımız kolaylıkla pazara inip çıkabilecek. Halkımızın günlük yaşamını kolaylaştıracak bir yatırım. Çok kısa süre içerisinde hizmete sunulacak “dedi.

673

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ