Haberler

TENİS BÜYÜKLER SONBAHAR KUPASI TÜRKİYE SERİSİ SONA ERDİ

9 Eylül 2022 Cuma

Demirci'de düzenlenen " Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi" turnuvası tamamlandı.

Türkiye Tenis Federasyonu, Demirci Kaymakamlığı, Demirci Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akıncılar Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Tenis Büyükler Sonbahar Kupası Türkiye Serisi turnuvasına 13 ilden 60 sporcu katıldı.

Demirci tenis kortlarında 5 gün süren turnuva 4 kategoride gerçekleşti.

Tek kadınlar kategorisinde Şehrazat Dağcı, Zeynep Sıla, tek erkekler kategorisinde Mete Köseoğlu ve Ali Göncü dereceye girdi.

Çift kadınlar kategorisinde birincilik Şehrazat Dağcı, Ayşe Yağmur Baylan, ikincilik Defne Hanaylıoğlu, Sultan Çelikkanat olurken, çift erkekler kategorisinde birincilik Al Göncü, Alpay Güler, ikincilik ise Mete Köseoğlu ve Ahmet Atabay oldu.  

Dereceye sporculara ödülleri Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Akıncılar Tenis Kulübü Gökhan Yer tarafından yapıldı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, turnuvaya katılan sporculara teşekkür ederek, kış sezonunda da ilçede tenis turnuvalarına ev sahipliği yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Demirci Kaymakamı Adem Kaya " Demirci'de 5 gün süren güzel bir tenis turnuvası gerçekleşti. Tenis sahası alt yapısı ile artık Demirci ulusal tenis turnuvalarının yapıldığı bir ilçe haline geldiğini söyledi.

Törende turnuvaya sponsor olan Çınar Süt firması Ahmet Bacak'a, Altınyer Tekstil Sahibi Gökhan Yer'e, Efe Kuruyemiş Sahibi Mehmet Demir, Özkort firması sahibi Adem Özadanır'a teşekkür ettiler.

414

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ