Haberler

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ TÜRKİYE FİNALLERİ SONA ERDİ

26 Temmuz 2022 Salı

Demirci'de Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Tenis Türkiye Finalleri sona erdi.

Demirci Tenis Kortları'nda gerçekleştirilen ve 5 gün süren organizasyona, 20 ilden 155 sporcu katıldı.

Finallerde dereceye giren takımlara ödülleri Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, İl Gençlik Spor Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Buldu ve MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik tarafından verildi.

Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye finallerinde kadınlar kategorisinde birinci Muğla, ikinci İzmir, üçüncü Ankara ve dördüncü Sakarya oldu. Erkekler kategorisinde ise birinci İzmir, ikinci Muğla, üçüncü Adana ve dördüncü de Mersin olduğu açıklandı.

Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi  ve Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Analig Türkiye finallerine katılan takımlara teşekkür ederek, Demirci'de hafta sonu da 3 gün sürecek olan büyükler yaz kupası turnuvasının yapılacağını açıkladı.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, spora ve sporcuya olan desteklerini sürdüreceklerin, Demirci'yi spor kenti yapmak için gayretle çalışacaklarını ifade etti.

700

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ