Haberler

DEMİRCİ AKINCILARI ORYANTİRİNG İL ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

21 Haziran 2022 Salı

Demirci'de 200 sporcunun katılımı ile 2 gün süren " Demirci Akıncıları Oryantiring 5. Kademe İl Şampiyonası " yarışmaları tamamlandı.

Türkiye Oryantiring Federasyonunca düzenlenen " Demirci Akıncıları Oryantiring 5. Kademe il şampiyonası yarışmaları ilçe merkezi etabının ardından Sarıçayır yarışmaları ile tamamlandı.

Manisa merkez ve Demirci'nin yanı sıra şampiyonaya Akhisar, Salihli, Saruhanlı ve Soma ilçelerinden 200 sporcu katıldı.

Sporcular Sarıçayır doğa sporları milli bilinç kamp alanı, hışır ve gürgen mevkilerinde 3 kilometrelik parkurda yarıştı.

18 kulüpten 9 erkeklerde 9'da kadınlardan oluşan 18 kategoride gerçekleşen yarışmalarda dereceye girenlere ödül töreni Sarıçayır Doğa Sporları ve Milli Bilinç Kamp merkezi alanında düzenlendi.

Şampiyonada dereceye giren sporculara ve kulüplere ödülleri Köprübaşı Kaymakamı , Demirci Kaymakam Vekili Ramazan Taşkın, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bilal Yılmaz ve protokol tarafından verildi.

Köprübaşı Kaymakamı, Demirci Kaymakam Vekili Ramazan Taşkın ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, yarışmaya katılan sporcuları ve kulüplerine teşekkür ettiler. 

Türkiye Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Mert " Demirci Akıncıları Oryantiring İl Şampiyonasını gerçekleştirmek üzere ilçelerden katılımla şampiyonamızı tamamladık. İlk gün ilçe merkezinde ikinci günde Sarıçayır'da yarışmalarımızı gerçekleştirdik. Yarışmalarımız sorunsuz bir şekilde tamamladı " dedi.

Akhisar'dan yarışmaya katılan oryantiring sporcusu Yeşim Demir " 1 yıldır oryantiring sporu yapıyorum. Demirci çok güzel bir yer. 2. gün arazi yarışmalarında birinci oldum. Oryantiringte il birinciliği ve üçüncülüğü kazandım  bugüne kadar " dedi.

617

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ