Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EL ELE

13 Mayıs 2022 Cuma

Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile Demirci Belediyemiz arasında yapılan protokol ile Akıncılar mahallesinde Demirci Belediyesince yapımı devam eden Huriye ve Hasan Akdemir parkının ihtiyacına yönelik boyalı kilit parke taş desteği Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından sağlanacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile Demirci Belediyemiz arasında protokol imzalandı.

Protokole imzalar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Demirci Belediye Başkanımız Selami Selçuk tarafından atıldı.

Yapılan protokolle ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Selami Selçuk, “Demirci Belediyesi ile Demircili bir hemşerimizin birlikte gerçekleştirdiğimiz 5 dönüm üzerine yapılmış bir park. Bu nitelikli, boyalı parke taşları ile parkı tamamlayacağız. İnşallah birkaç ay içinde açılışı beraber yaparsak ayrıca mutlu olacağız” dedi.

Protokole imza atan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün de yapılan protokolün ve tamamlanacak olan parkın hayırlı olması temennisinde bulundu.

442

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ