Haberler

YENİ DÖNEM KURS BAŞVURULARI BAŞLADI

8 Ekim 2021 Cuma

Çalışmaları ve projeleri ile kursiyerlerini meslek hayatına hazırlayın Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü yeni dönem kurs kayıtlarını sürdürüyor. 

" Siz Gelemiyorsanız Biz Geliriz " sloganı ile merkezden kırsala her yaşta vatandaşı eğitim kursları ile buluşturan, gençlerin ve vatandaşların hayata pozitif bakmasını sağlayan Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor. 

Proje ve çalışmaları ile fark yaratan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açtığı Üniversiteye hazırlık kursları neticesinde 20 öğrenciden 18'ini Türkiye'nin güzide üniversilerine yerleştirmeyi başardı

"SİZ GELEMİYORSANIZ BİZ GELİRİZ"

Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Çetinkaya yaptığı açıklamada " Kurumumuz bünyesinde kurslarımıza başvuru yapmak isteyen herkesi bekliyoruz. Şu anda Dikiş, Nakış, Kağıt Rolyef, Takı Tasarım, Ebru, Naht, Müzik, Spor, Tarım, Hayvancılık, Bilgisayar, F Klavye, İşaret Dili, Minyatür Halı Dokuma, İngilizce, Okuma - Yazma, Resim, Bağlama, Keman, Gitar, Arapça, Kuran-ı Kerim, Siyer, Üniversite Hazırlık ve benzeri kurslar için başvurular yapılyor. Bunun yanı sıra 3739 branşta kurslar için gençlerimiz ve vatandaşlarımız kurumumuza gelerek bilgi alabilirler istedikleri kursa başvuru yapabilirler. Her daim söylediğimiz gibi " 2. Evinize Bekleri Siz Gelemiyorsanız, Biz Geliriz " diyerek Demirci'mizin merkezinden kırsala her alanda kurslar açmaya devam edeceğiz " dedi.

1024

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ