Haberler

FAKÜLTEMİZDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL TÖRENİ

10 Eylül 2021 Cuma

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi 2020-2021 Akademik yılı mezuniyet törenini gerçekleştirdi.

Covid-19 nedeniyle 2020/2021 Eğitim Öğretim döneminde dereceye giren öğrenciler ve ailelerinin katıldığı programda Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin tarafından konuşma yaptı.

Dekan Çetin, konuşmasında Demirci’de daha önce mezuniyet törenlerinin şenlik havasında geçmekteydi. Fakat son 2 yıldır Covid-19 salgını sebebiyle birçok etkinlik ve faaliyetler geniş kapsamlı olarak yapılamıyor. Covid-19 salgınında fakültemiz akademik ve idari personelinden büyük kayıplarımız yaşandı. Bu sebeple mezuniyet törenimizi geniş kapsamlı yapamadık. Buna rağmen MCBÜ Demirci Eğitim Fakültesi öğretim elemanları, öğrencileri ve idari personelimiz özveriyle çalıştılar. Mezun olan öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik eder, meslek yaşantılarında başarılar dilerim" dedi.

Demirci Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin konuşmasının ardından Fakülte birincisi Lütfü Bildik tarafından mezunlar kütüğüne ismi çakıldı.

Dekan Prof. Dr. Ahmet Çetin, Demirci Eğitim Fakültesi birincisi Lütfü Bildik'e diplomasını, birincilik belgesini ve plaket takdimini yaparak tebrik etti.

Fakülte Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Suat Donuk, Dr. Öğr. Üyesi İsmet Koç ve Fakülte Sekreteri Muhammet Gülmez’in de yer aldığı törende fakülte ikincisi Nazife Kübra Akpınar, fakülte üçüncüleri Filiz Dindaş ve Hatice Yapağacı’ya başarı belgesi, plaket, çiçek ve hediye takdimi yapıldı.

946

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ