Haberler

DEMİRCİ'NİN YKS'DE TIP FAKÜLTESİ BAŞARISI

31 Ağustos 2021 Salı

2021 YKS tercih sonuçlarına göre Demirci İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Yusuf Özkaymak Tıp Fakültesine yerleşerek ilçemize büyük bir sevinç yaşattı. 

31 Ağustos Pazartesi günü açıklanan YKS yerleştirme sonuçlarına göre Demirci İmam Hatip Lisesi öğrencisi Yusuf Özkaymak Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşmeye hak kazandı. 

Sonuçların açıklanması ile okul öğretmenleri ve ailesi sevince boğulurken, Demirci'ye de gurur yaşattı. 

Yusuf Özkaymak, Demirci'de 2021 yılında YKS'de Tıp Fakültesine yerleşen tek öğrenci olurken, İmam Hatip Lisesi'de tarihinde ilk kez Tıp Fakültesine öğrenci gönderdi. 

Eğitimde başarı çıtasını her geçen gün yükseklere taşımaya devam eden Demirci İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu gelecek yılda da bu başarının sürmesini hedeflediklerini söylediler. 

ÖĞRENCİMİZİ VE OKULUMUZU TEBRİK EDERİM

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demirci Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Yusuf Özkaymak Tıp Fakültesine yerleşmesi bizleri gururlandırdı. Okulumuzu ve öğrencimizi tebrik ediyorum. Okulumuzun başarının gelecek yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyorum. Demirci her zaman olduğu gibi bu yılda eğitimki başarısını bir kez daha göstermiş oldu" dedi. 

1867

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ