Haberler

DEMİRCİ AKINCILARI TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

16 Temmuz 2021 Cuma

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Demirci Akıncıları Büyükler Yaz Kupası Türkiye Serisi-2 Turnuvası tamamlandı. Turnuvada 16 yaş milli takım oyuncusu Önder Balcı erkeklerde 1. oldu.

Türkiye Tenis Federasyonunca yapılan Demirci Akıncıları Tenis turnuvasına 16 ilden 73 sporcu katıldı.

5 gün süren tenis turnuvasına 16 yaş Milli Takım oyuncusu Önder Balcı'da katıldı.

Yapılan turnuvanın sonunda erkeklerde milli takım oyuncusu Önder Balcı 1. olurken, 2 Samet İsmail Mermer oldu.

Bayanlarda ise Zeynep Su Yavuz birinci, Eda Numanoğlu'da 2. oldu. Erkek çiftlerde Hasan Başaran Şimşek ve Ömer Ata Kalaycıoğlu 1. ,Bayan Çiftler de ise İzem Elif Ölçer ve Alara Ayaz 1. oldu.

Demirci Akıncıları Tenis turnuvasında dereceye girenlere ödülleri Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından verildi.

Demirci Kaymakamı Adem Kaya yaptığı açıklamada " Demirci Akıncılarının tanınması amacıyla Türkiye Tenis Federasyonunun destekleri düzenlediğimiz tenis turnuvası tamamlandı. Bu turnuvayı her yıl geleneksel hale getireceğiz "dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise, Demirci'mize Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile 5 adet tam donanımlı tenis sahaları yaptık. Hedefimiz Demirci'yiz sporun ve sporcunun merkezi yapmak. Bu yıl bunun ilk adımını attık. Hem oryantiring Türkiye şampiyonası, hem de tenis turnuvaları ile 10 günde 2 Bin'e yakın sporcu ve ailelerini ilçemizde misafir ettik " dedi.

Ödül töreninde ayrıca Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından teknik hakem heyeti olan Baş hakem Tamer Çetin, eşi Özden Çetin, Kule Hakemi Mehmet Kılıç, Koordinatör İsmail Özer ve Hakem Osman Fırat Özer'e Demirci Akıncıları logolu minyatür halı hediye edildi. 

Demirci Akıncıları Tenis Turnuvasına sporsor olan Altınyer A.Ş. sahibi Gökhan Yer, Özkort Saha Tesisleri Sahibi Adem Özadanır ve Efe Kuruyemiş sahibi Mehmet Demir'e teşekkür belgeleri Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından verildi. 

608

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ