Haberler

DEMİRCİ'DE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 Temmuz 2021 Perşembe

Demirci'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehit kabirleri ziyaret edildi, fidan dikimi gerçekleştirildi.

Demirci'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Cumhuriyet Başsavcısı Betül Ilıca, Şehit aileleri ve Gaziler ilçe kabristanlığında şehit mezarlarını ziyaret ederek dua ettiler.

Kaymakam Adem Kaya ve Başkan Selami Selçuk ilçe protokolü ile birlikte Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu bahçesinde fidan dikimi yaptılar.

Demirci Belediyesi hizmet binası bahçesine kurulan " AA 15 Temmuz Fotoğraf Sergisinin " açılışını yapan Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk, ilçe protokolü ve vatandaşlarla ile birlikte sergiyi gezdiler.

Demirci Kaymakamı Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk daha sonra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından hazırlanan 15 Temmuz Sergisini açılış kurdelesini keserek, yapılan eserleri incelediler.

Demirci İlçe Müftülüğü de merkez Alaca camiinde öğle namazı öncesinde mevlit programı düzenledi.

579

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ