Haberler

23 NİSAN COŞKUSU DEMİRCİ'Yİ SARDI

23 Nisan 2021 Cuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Demirci'de coşku içinde kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. Yıl Dönümü COVİD 19 Pandemi kuralları çerçevesinde 23 Nisan 2021 Cuma günü saat 10:00’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş tarafından  Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından çelenk koyma töreni sona erdi.

DEMİRCİ BELEDİYESİ SES YAYIN ARACI İLE 23 NİSAN ŞARKILARI

Demirci'deki kutlama etkinlikleri kapsamında belediye tarafından kırmızı beyaz balonlarla ve bayraklarla süslenen araçtan, evlerindeki çocuklar 23 Nisan'a özel çocuk şarkıları çalındı.

İlçenin cadde ve sokaklarında dolaşan araç, çocuklara bayram coşkusunu yaşattı.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, çocukların sevinçlerine ve bayramlarına ortak olduklarını belirtti.

Çocuklar da araçtan yapılan müzik yayınıyla ellerindeki bayraklarını sallayıp 23 Nisan coşkusunu yaşadılar. Çocukların neşesine büyükler de alkışlarla destek oldu.

23 NİSAN DOĞUM GÜNÜ OLAN ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Doğum günü 23 Nisan olan çocuklara Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Protokolü tarafından hediyeler verildi.

Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Yade Korkmaz’a Belediye Başkanı Selami Selçuk, Cengiz Topel Enver Armağan İlkokulu 2/B sınıfı öğrencisi Nurullah Mete Aras’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Minnetler Eşref Hayrettin Akbay İlkokulu 6/A öğrencisi Nisa Nur Erdem’e İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Erhan Ünsel Cengiz Topel Enver Armağan İlkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Ecrin Koç’a İlce Jandarma Komutanı Uğurcan Şahin Esenyurt Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencisi Oğuzhan Arslan’a 23 Nisan doğum günü hediyelerini takdim etti.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINA ÖZEL KONVOYU

Demirci'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile ayrıca konvoy düzenlendi.

Demirci Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından oluşturulan konvoy ilçenin ve cadde sokaklarını müzikler ve sirenlerle dolaşarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına destek verdiler.

992

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ