Haberler

ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE ZİYARET

13 Mart 2018 Salı

Zeytin Dalı Harekatında Şehit Düşen Astsubay Uğur Palancı'nın ailesine Demirci heyetinden ziyaret

Mehmetçiğimizin Afrindeki kara terör yuvalarını bitirmek için sürdürdüğü Zeytin Dalı harekatında, 01 Mart Perşembe akşamı Afrin kırsalı Keltepe mevkiinde teröristlerle çıkan şiddetli çatışmada Astsubay Uğur Palancı Şehit olmuştu. 

Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk'un, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, CHP İlçe Başkanı Melih Kuru, MHP İlçe Başkanı Yılmaz Ayhan,  Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kaya ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın Şehidimizin ailesini evinde ziyaret ederek, taziyelerini sundular. 

Ziyarette Şehidimiz Astsubay Uğur Palancı için, Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. 

Kaymakam Mutlu Akyol ve Belediye Başkanı Selçuk, Şehidimizin Babası İhsan Palancı ve Annesi Yasemin Palancı'ya başsağlığı dileklerinde bulunarak, her daim yanında  olduklarını söylediler. 

Oğlunla gurur duyduğunu ifade eden baba İhsan Palancı, oğlunun isminin yaşatılması için görev yaptığı yer olan Demirci'de bir yere verilmesini talep etti.

Kaymakam Mutlu Akyol ve Başkan Selçuk, Şehidimizin isminin Demirci'de en güzel yere isminin verileceğini söylediler. 

2508

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ