Haberler

MANİSA VALİLİĞİ AÇIKLADI, BU REHBERİ OKUYUN

31 Mayıs 2020 Pazar

Lokanta, restoran, kafe, pastane, kahvehane, çay bahçesi, lokaller ise 1 Haziran'dan itibaren saat 22.00'ye kadar hizmet verecek. Manisa Valiliği de açılacak işyerlerinde alınacak önlemlerle ilgili rehber yayınladı.

361

Devamı

PAPATYA, DEMİRCİLİ KADINLARA KAZANÇ KAPISI OLDU

31 Mayıs 2020 Pazar

Demirci'ye bağlı Danışmentler, Yavaşlar, Elek, Yarbasan ve Kışlak mahallelerinde her yıl Mayıs ayı sonu Haziran ayı ortalarına kadar doğada kendiliğinden yetişen papatyalar kadınların geçim kaynağı oldu.

2302

Devamı

DEMİRCİ CUMA NAMAZINDA BULUŞTU

29 Mayıs 2020 Cuma

Salgın nedeniyle marttan bu yana kapalı olan camilere, cemaat bugün adım attı. Korona tedbirleri kapsamında cuma namazları kılınmaya başlandı.

2122

Devamı

DEMİRCİ'DE 9 BİN BALIK YAVRUSU SUYLA BULUŞTU

28 Mayıs 2020 Perşembe

Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğünce " Su Kaynaklarının Balıklandırılması " projesi kapsamında Demirci'de faaliyete başlayan Ayvaalan Sulama Barajı ve Kılavuzlar Sulama barajlarına da balık yavruları bırakıldı.

2443

Devamı

KAYMAKAMLIK AÇIKLADI, CUMA GÜNÜ NAMAZ KILINACAK YERLER

27 Mayıs 2020 Çarşamba

Yeni tip Kovid-19 salgını ile mücadele sürerken, normalleşme süreci kapsamında Cuma namazı için yeterli bahçesi, avlusu ve açık alanı bulunan camilerde 29 Mayıs'ta kılınmaya başlanacak

1417

Devamı

SANATÇILARDAN DEMİRCİ'YE ÖZEL VİDEOLAR, ÇOK YAKINDA YENİLERİ GELİYOR

26 Mayıs 2020 Salı

Türkiye'de alanında sesleri, sazları ve yorumları ile gönüllerde taht kurmuş sanatçılar Demirci'ye özel evde kal çağrısı ve selam videoları gönderdiler.

1463

Devamı

BAŞKANIMIZ SELAMİ SELÇUK, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

24 Mayıs 2020 Pazar

Belediye Başkanımız Selami Selçuk, ramazan bayramı dolayısı ile ilçemiz devlet hastanesinde çalışan sağlık çalışanlarının bayramını kutlayarak, hediye paketi takdim etti.

946

Devamı

BAŞKANIMIZ SELAMİ SELÇUK, YAŞLILARIMIZIN BAYRAMINI KUTLADI

24 Mayıs 2020 Pazar

65 yaş ve üstü vatandaşlar, sokağa çıkma kısıtlamasının 6 saatliğine kaldırılması ile bayramda dışarı çıkmanın mutluluğunu yaşadı.

592

Devamı

DEMİRCİ SOSYAL MEDYADA BAYRAMLAŞTI

24 Mayıs 2020 Pazar

Demirci'de her yıl yapılan geleneksel bayramlaşma programı bu yıl korona virüs sebebiyle yapılamazken, Demirci'ye değer katanlar ve hizmette buluşanlar sosyal medyada bayramlaştı.

1035

Devamı

DEMİRCİ'NİN BAYRAMINI KUTLADILAR.

22 Mayıs 2020 Cuma

Ramazan bayramı dolayısı ile Demircili hemşerilerimiz Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan ve Adalet Bakan Yardımcımız Cengiz Öner Demirci'ye ve ilçe halkına ramazan bayramı kutlama mesajı gönderdiler.

1442

Devamı
1

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ