Haberler

DEMİRCİ HEYETİ, DEMİRCİLİLER DERNEĞİNE ÇIKARTMA YAPTI

13 Mart 2018 Salı

Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol ve Belediye Başkanı Selami Selçuk'tan oluşan, Demirci heyeti İzmir Demircililer Derneğini ziyaret etti.

13 Mart 2018 Salı günü İzmir'e giden Demirci heyeti, İzmir Demircililer Kültür ve Dayanışma Derneğini giderek, ziyarette bulundular.

İzmir Demircililer Kültür ve Dayanışma Derneği ziyaretinde Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk'un yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, CHP İlçe Başkanı Melih Kuru, MHP İlçe Başkanı Yılmaz Ayhan,  Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kaya ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın  yer aldı.

Dernek Başkanı Ahmet Şencan ve dernek yönetimi tarafından karşılanan Kaymakam Mutlu Akyol , Belediye Başkanı Selami Selçuk ve beraberindeki heyet, Demirci'de devam eden yeni yatırımlar ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

1849

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ