Haberler

DEMİRCİ'YE 76 MİLYONLUK YENİ YATIRIM

6 Mart 2018 Salı

Yatırımlar Şehri Demirci'de hükümet ve belediye yatırımları hızla sürerken, Başkan Selami Selçuk, Demirci'ye 76 Milyonluk ( Trilyon ) yeni yatırım müjdesini verdi.

14 Ağustos 2017 tarihinde ihalesi yapılan Demirci - Gördes yolunun ihale sürecinin tamamlanması ile yolu yapacak olan Ergünler Yol Yapı A.Ş. firmasına yer teslimi yapıldı.

75 Milyon ( Trilyon ) bedel ile yapılacak olacak olan Demirci - Gördes yolu A1 standardında 12 metre genişliğinde olacak.

ULAŞIM SORUNLARINA NEŞTER VURUYORUZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Bizim işimiz Demirci gücümüzde Demirci. Biz Demircililerden aldığımız güç ve talimatla memleketimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Biz bugüne kadar dedikodu üretmedik, iftira üretmedik bize atılan iftiralara sabrettik. Bunların cevabını ilçemize kazandırdığımız yatırımlarla veriyoruz. Bir taraftan daha önce başladığımız yatırımlar biterken yeni yatırımlarda devreye girmekte. İlçemiz için en hayati öneme sahip problem yoldu. Bu yol problemini de inşallah Demirci-Gördes yolunu yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Gördes Akhisar yolu da yapılmakta ve Manisa Sabuncubeli tünelinin bu sene açılacağını biliyoruz. Bunlarla birleştirildiği taktirde İzmir’e çok kısa süre içerisinde ve konforlu bir yolculukla vatandaşlarımız ulaşabilme imkanı sağlayacaklar. Demirci - Selendi yolunda da çalışmalar sezon itibariyle önümüzdeki günlerde başlıyor. İnşallah burada da 2018 yılı sonunda Esenyurt mahallesine kadar olan bölüm tamamlanacak. Demirci - Gördes yolumuz hayırlı uğurlu olsun "dedi.

5839

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ