Haberler

BAŞKAN SELÇUK, SPOR TOTO'DA. YENİ YATIRIMLAR YOLDA

12 Şubat 2018 Pazartesi

Belediye Başkanı Selami Selçuk, yeni yatırım projelerini görüşmek ve bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara ziyaretine başladı.

12 Şubat 2018 Pazartesi günü ilk olarak Ankara Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ziyaret eden Belediye Başkanı Selami Selçuk, burada Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştü.

Başkan Selçuk, Spor Toto Başkanı Kasapoğlu ile Demirci'ye yani yapılacak yeni projeler ile ilgili görüşme yaptı.

DEMİRCİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada  " Ankara ziyaretlerimize başladık. İlçemize kazandıracağımız yeni proje ve yatırımlar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda Ankara temaslarımızda ilk olarak Spor Teşkilat Başkanlığı ile başladık. Burada Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na yeni yapacağımız projelerimiz paylaşarak, görüş alışverişinde bulunduk. Daha önce spor toto teşkilatının destekleri ile ilçemize 8 halı saha kazandırdık. İlçemizin sportif faaliyetlerinde gelişmesi adına yeni yatırımları kazandırmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

1615

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ