Haberler

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ, O MAHALLE'YE BİR MÜJDE DAHA

9 Şubat 2018 Cuma

Belediye Başkanı Selami Selçuk, haftanın son gününde büyük bir yatırımın daha startını veriyor.

İlçemiz Akıncılar mahallesinde imam hatip lisesi karşısında binaya Belediye Başkanı Selami Selçuk'un girişimleri sonucunda sağlık ocağı ve ilçe sağlık müdürlüğü kazandırılmıştı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, daha önce Akıncılar mahallesinde sözü verilen düğün salonu projesinin çalışmalarının tamamlanmasının ardından 02 Mart 2018 Cuma günü ihaleye çıkılacağını müjdeledi.

İLÇEMİZİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPIYORUZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demircimizin her noktasında çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Akıncılar'a çalışmalarımız neticesinde sağlık ocağını kazandırdık. Daha önce sözünü verdiğimiz düğün salonu yatırımına da başlıyoruz.  Akıncılar mahallesinde sağlık ocağının üst katına BİN kişi kapasiteli, 880 metrekare genişliğinde hem düğün salonu hem de konferans salonu olarak kullanılacak bir yatırım yapıyoruz. Salonumuzda düğün ve sünnet organizasyonlarında misafirleri karşılayabilecek bir yer, kantin ve gelin odası ile tam donanımlı bir tesis kazandıracağız. 02 Mart 2018 Cuma günü Akıncılar düğün salonunun ihalesi yapılacak. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun "dedi.

1462

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ