Haberler

180 METREKARE, ÇELİK ÇATILI ÇALIŞMA BAŞLADI

9 Şubat 2018 Cuma

Demirci'nin her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, İlçemiz mahallelerine de yatırımlarını sürdürüyor.

İlçemize bağlı Gömeçler mahalle muhtarlığından gelen talep üzerine Belediye Başkanı Selami Selçuk'un talimatı ile Fen İşleri ekiplerince yemekhane olarak kullanılan yerine dış cephesine bağlantılı olarak çelik çatılı sundurma çalışmasına başlandı. 

Ekipler ilk olarak alanda iş makineleri ile tesviye ve düzenleme çalışmasının yapılmasının ardından 180 metrekare genişliğinde çelik çatılı sundurma yapılacak. Mahallenin düğün ve sünnet cemiyetlerinde özellikle yaz aylarında kullanılabilmesi amacıyla yapılacak olan sundurma önemli bir ihtiyaca da cevap verecek. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demircimizin her noktasında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlçe merkezimizde kent merkezi yapımını sürdürürken, mahallelerimize çok amaçlı salon, yemekhane düzenlemesi ve mahalle içi arazi yolları gibi çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Gömeçler mahallemizin talebi olan çelik çatılı sundurma çalışmasına başladık. Yaklaşık 1 içerisinde tamamlayarak mahallenin hizmetine sunacağız " dedi. 

925

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ