Haberler

HASTANEMİZDE YİNE BİR İLK, BU HİZMETE ŞAPKA ÇIKARTILIR

4 Şubat 2018 Pazar

2017 yılında 150 Bin’e yakın hasta tedavisi, 2 Bin’e yakın ameliyat yapılan ve bünyesinde 13 Uzman Doktor bulunan Demirci Devlet Hastanesi yine bir ilke imza atıyor.

Demirci Devlet Hastanesinde geçtiğimiz hafta içerisinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Pakize Gözde Karkın ve Ortopedi Uzmanı Doktor Cem Özümarslan görevlerine başlamışlardı.

Devlet Hastanesinde çevre ilçe ve mahallelerden gelen yoğun hasta talebine karşı özellik Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları hafta içinde belirli günlerde poliklinik süresini uzatıyor.

Demirci Devlet Hastanesinde hafta içinde;

Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasında Çocuk Hastalıkları Uzmanı Mehmet GÜLLÜHALI,

Salı ve Çarşamba günleri de saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasında Göz Hastalıkları Uzmanı Doktor Yusuf Emre DOĞAN

Cumartesi günleri de saat 09.00 ile 12.00 saatleri arasında Kulak Burun Boğaz (K.B.B.)  Uzmanı Doktor Abidin DURAN polikilinik yapacaklar.

Hafta içerisinde İlçemiz ve mahallelerin yanı sıra özellikle Selendi, Gördes ve Köprübaşı ilçelerinden de hastanemize tedavi olmak için gelen hasta sayısının oldukça çok olduğu belirtildi. 

4577

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ