Haberler

SAYIK'TA TEHLİKE ORTADAN KALKTI

20 Kasım 2017 Pazartesi

Demirci'nin her noktasında hizmetlerini aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, İlçemiz Sayık mahallesinde tehlikeye son verdi.

Sayık mahallesinde caminin yan tarafına yıllar önce yapılan istinat duvarının tehlike arz etmesi üzerine mahalle muhtarlığı tarafından Belediye Başkanı Selami Selçuk'a talepte bulunuldu. Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta Fen İşleri ekiplerine tehlike arz eden istinat duvarının yenilenmesi için talimat vermesinin ardından çalışmalara başlandı.

Ekipler yaklaşık 20 gün süren çalışma sonucunda 63 metre uzunlunda, 2 metre yüksekliğinde taş örme istinat duvarı yapımı tamamlanarak, tehlike ortadan kaldırıldı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Belediyemiz olarak Demircimizin her noktasında hizmet üretmeye devam ediyoruz. İlçemiz Sayık mahallesinde yıkılma tehlikesi olan duvar fen işleri ekiplerimizce yenilendi. Mahallemize hayırlı olsun" dedi.

Sayık Mahalle Muhtarı Fazlı Gökgöz ise " Yıkılma tehlikesi olan istinat duvarımız belediyemiz tarafından yenilendi. Mahallemize her daim desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a ve ekibine teşekkür ediyorum "dedi. 

1899

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ