Haberler

TAKIMINI KUR, TURNUVAYA KATIL

14 Kasım 2017 Salı

Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce " Kaymakamlık Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası " düzenleniyor.

Demirci Belediyesinin katkıları ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan voleybol turnuvası için başvurular başladı. 14 Kasım 2017 Salı günü başlayan turnuva başvuruları, 24 Kasım 2017 Cuma gününe kadar devam edecek.

Voleybol turnuvasına katılmak isteyen kurumların 24 Kasım 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne veya Demirci Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler birimine başvuruda bulunabilirler.

Başvuruların tamamlanmasının ardından 25 Kasım Cumartesi günü takımların müsabakası için fikstür kurası yapılmasının ardından, 27  Kasım Pazartesi günü voleybol turnuvası start alacak

Başvuruda bulunmak isteyen takımlar için başvuru formu ve turnuva şartnamesini aşağıdaki bağlantı adresinden alabilirler.

Başvuru formu ve turnuva şartnamesi için aşağıdaki  linke tıklayınız

http://www.demirci-bld.gov.tr/pdf/Kaymakamlik-Voleybol-Turnuvasi-2017.pdf

2384

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ