Haberler

BAŞKANIMIZ ERKAN KARA, DEMİRCİ’DE YILLARDIR EKSİKLİĞİ HİSSEDİLEN YATIRIMA BAŞLIYOR

9 Temmuz 2024 Salı

Belediye Başkanımız Erkan Kara, Demirci’de yıllardır eksikliği hissedilen bir yatırıma start veriyor.

Göreve geldiği günden bugüne şehrin dört bir yanında vatandaşların taleplerini yerine getirerek yatırım ve hizmet belediyeciliğini başlatan Belediye Başkanımız Erkan Kara, Demirci’de yıllardır eksikliği hissedilen sosyal tesis yatırıma başlıyor.

Başkanımız Erkan Kara’nın hazırladığı proje çerçevesinde İlçemiz Salihli yolu çıkışında bulunan eski meteoroloji binası sil baştan yenilenerek, Demirci’ye tam donanımlı bir sosyal tesis olarak kazandırılacak.

DEMİRCİ BELEDİYESİ HALK LOKANTASI TAM DONANIMLI SOSYAL TESİS OLARAK HİZMET VERECEK

Hazırlanan proje kapsamında eski meteoroloji binası sil baştan yenileme yapılarak ailelerin çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği güzel bir alan olacak.

Demirci manzarasında, peyzaj düzenlemeleri ile eşsiz bir mekan halini alacak olan Demirci Belediyesi Halk Lokantasında 2 adet toplantı odası, restoran, yarı açık teras, çocuk oyun odası ve kafeteryası ile hizmet verecek.

Vatandaşlarımız Demirci Belediyesi Halk Lokantasında misafirlerini ağırlayabilecek, aileleri ile birlikte Demirci manzarasında yemek yiyebilecekler.

ŞEHRİMİZİN HASRET KALDIĞI YATIRIMLARA BAŞLIYORUZ

Belediye Başkanımız Erkan Kara yaptığı açıklamada “ Demirci’mizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllardır atıl vaziyette bulunan meteoroloji binasını yapacağımız güzel bir proje ile daha kullanışlı sosyal bir alana dönüştüreceğiz. Hemşerilerime daha önce söylediğim gibi, bu ilçeye değer katacak önemli çalışmalar gerçekleştireceğiz. Dışarıdan ilçemize gelen misafirlerin ağırlanabileceği, vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirip, yemek yiyebileceği, bu esnada çocuklarımızın da eğlenebileceği büyük bir yatırıma başlıyoruz. Belediyemiz olarak vatandaşlarımızı mutlu edecek her yatırımı ilçemize kazandırma gayreti içinde olacağız “ dedi. 

2779

Tüm Haberler