Haberler

DEMİRCİ'YE DEĞER VE GÜZELLİK KATACAK

23 Temmuz 2022 Cumartesi

Demirci'de her alanda vatandaşa hizmet ve yatırımlar sunan Demirci Belediyesi, Akıncılar mahallesine hayırsever işbirliği ile yapımına başladığı yeni park alanında sona yaklaşıyor. 

Akıncılar mahallesinde 72 Evler 1. sokak üzerinde bulunan alan üzerine Demirci Belediyesi ve Demircili Hayırsever Hasan Akdemir işbirliği ile yeni sosyal alan ve park kazandırılması amacıyla çalışmalara başlandı. 

Demirci Belediyesi ekiplerince 2 aydır devam eden çalışmalar kapsamında yaklaşık 4 Bin 300 metrekare alanda yürüyüş yolları, çocuk oyun parkı, fitness spor alanları bölümü, oturma alanları yapılırken, park alanı içerisine de geçtiğimiz günlerde temeli atılan kafeteryanın yapımı hızla sürüyor. 

Demirci'ye yeni bir güzellik ve değer katacak olan Huriye ve Hasan Akdemir parkının hızla tamamlanarak hizmete sunulması hedefleniyor. 

Demirci Belediye Başkanı Selami Seçuk yaptığı açıklamada" Akıncılar mahallemizde boş bulunan alana çocuklarımız, gençlerimiz ve vatandaşlarımız için yeni bir sosyal alan ve park kazandırıyoruz. Demirci Hayırsever Büyüğümüz Hasan Akdemir ile birlikte yaptığımız yeni park alanında belediyemiz ekiplerince çalışmalar hızla sürdürülüyor. Devlet - Vatandaş işbirliğinin güzel örneklerinden birini daha gerçekleştiriyoruz. Hayırsever Büyüğümüz Hasan Akdemir'e memleketim adına teşekkür ediyorum. Diğer yandan Demircili Hayırsever İşadamı Özgen İzmiroğlu tarafından Eğitim Fakültesi Gözlemevi ve Kütüphane inşaatında sona gelinirken, yine Demircili Hayırsever işadamı Selami Özpoyraz tarafından yapılan Yeni Meslek Yüksekokulu binasında da inşaat çalışmaları devam ediyor. Demirci'mize değer ve güzellik katacak bu parkı da en kısa zaman da tamamlayarak hizmete sunmayı hedefliyoruz. Demirci'mizin her noktasında her zaman vatandaşımızın hizmetindeyiz "dedi. 

989

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ