Haberler

DEMİRCİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İL BİRİNCİSİ

22 Temmuz 2022 Cuma

Demirci'de yaptığı proje ve çalışmalar ile göz dolduran Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 17 ilçe arasında 1. oldu.

Manisa'da faaliyet, proje ve kurs çalışmaları ile öne çıkan, Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde il genelinde yapılan istatistik çalışmaları sonucunda İl Birincisi olduğu açıklandı.

2021 - 2022 Eğitim Öğretim dönemini kapsayan çalışmalar kapsamında 01 Eylül 2021 tarihinden bugüne açılan kurslarda gösterilen başarı, kursiyer sayısı, katılım oranı ile değerlendirme yapıldı.

İlçedeki tüm kurumlarla işbirliği halinde çalışmalar yapan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bugüne kadar 6 Bin 663 kursiyer kurslara katılırken, bunlardan 5 Bin 272 kursiyer kursları başarı ile tamamlayarak belge almaya hak kazandır.

Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Kişisel gelişim, müzik, görsel sanatlar, el sanatları, giyim, üretim, sosyal hizmetler, spor, sağlık, çocuk gelişimi, din eğitimi ve tarım hayvancılık gibi kursları kurum bünyesinde ve gerektiğinde de belirli kursları kırsal mahallelerde vatandaşların katılımını sağlamak için açıyor.

Bugüne kadar 221 kurs faaliyeti yapan Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yeni dönemde de kurslarla başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde yeni dönemde usta öğretici başvuruları 1 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında alınmaktadır.

884

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ