Haberler

TEKERLEKLİ SANDALYE TENİS AKINCILAR KLASMAN TURNUVASI SONA ERDİ

21 Temmuz 2022 Perşembe

Demirci'de Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen "Tekerlekli Sandalye Tenis Akıncılar Klasman Turnuvası" sona erdi.

Demirci tenis kortlarında düzenlenen Tekerlekli Sandalye Tenis Akıncılar Klasman Turnuvasına 15 ilden 40 sporcunu  katılımı ile 3 gün sürdü.

5 farklı kategoride yapılan turnuvanın tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Sporcuların ödülleri Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Halil İbrahim Sarı, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Teknik Kurul Üyeleri Mustafa Koçak , Mehmet Fırat ve Akıncılar Tenis Kulübü Başkanı Gökhan Yer tarafından verildi.

Turnuvada küçükler kategorisinde birinci Zeliha Aksak, ikinci Celil Çetiner, Quard kategorisinde birinci Uğur Altınel, Ahmet kaplan, Tek kadınlar kategorisinde birinci Zeliha Aksak, Esra Özdemir, Tek erkekler kategorisinde birinci Hakan Güngör, Emirhan Toper, çift kadınlar kategorisinde birinciler Esra Bozdemir, Zeliha Aksak, ikinci ise Elfida Algit ve Zehra Seyrek oldu.

Demirci Kaymakamı Adem Kaya ise" Sporcularımızın olimpiyatlarda daha iyi gelmeleri adına ilçemizde de spor organizasyonları düzenlemeye devam ediyoruz. Bu projede geçen yıl Türkiye şampiyonasını ilçemizde yaptık. 2 yıl sürecek olan Teniste engelsizsiniz projesini gerçekleştiriyoruz" dedi.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Demirci vatanına milletine bağlı muhafazakar milliyetçi insanların yaşadığı bir ilçe. Bu ilçenin sorumluları olarak Türkiye ve Dünya'ya tanıtmak için çalışıyoruz. Milli mücadelede yunanın işgal altında tutamadığı tek kasaba Demirci. Kaymakamlığımız ile her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaya gayret ediyoruz. Bu faaliyetlerin sürekli hale getirilmesi arzusundayız" dedi.

Ödül töreninde konuşan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Halil İbrahim Sarı " Güzel bir turnuva ve organizasyon gerçekleşti. Demirci bu Türkiye de yapılacak her türlü organizasyonun temel taşlarından bir tanesi olmayı hak ediyor " dedi.

402

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ