Haberler

DEMİRCİ'DE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

10 Temmuz 2022 Pazar

Demirci'de ramazan ve kurban bayramlarında geleneksel olarak düzenlenen halkla bayramlaşma programı bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

10 Temmuz Pazar bayramın 2. gününde belediye hizmet binasında saat 11.00'da düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti MKYK Üyesi - Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Uğurcan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Kurum Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Vatandaşlar katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen programında Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Kaymakam Kaya ve Başkan Selami Selçuk vatandaşlarla bayramlaştılar.

Belediye de düzenlenen bayramlaşma programının ardından AK Parti MKYK Üyesi - Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığında görevde olan personeli de ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada "  Güzel bir bayram yaşıyoruz. Her yıl bayramlarda gelenek haline getirdiğimiz halkla bayramlaşma programımızı bu yılda AK Parti MKYK Üyesi - Manisa Milletvekili Murat Baybatur'un da katılımı ile gerçekleştirdik. 2 yıldır pandemi sebebiyle özlediğimiz bayramları yaşayamıyorduk. Şükür bu yıl bayram gibi bayram yaşıyoruz " dedi.

953

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ