Haberler

4-6 YAŞ KUR'AN KURSU YIL SONU PROGRAMINA YOĞUN KATILIM

9 Haziran 2022 Perşembe

Demirci’de İlçe Müftülüğü tarafından 4-6 yaş Kur’an Kursu yıl sonu programı düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Demirci Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren 4-6 yaş kuran kurslarında öğrenim gören 56 öğrenci çeşitli etkinlikler düzenleyerek katılımcıların beğenisine sunuldu.

Programda ilk olarak öğrenciler tarafından Kur’an-ı Kerim okundu.

Demirci İlçe Müftüsü İbrahim Sağlam yaptığı konuşmada ” Diyanet İşleri Başkanlığımızca Müftülüğümüz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren 4-6 yaş kuran kurslarında öğrenim gören öğrencilerimiz yıl boyu belirlenen takvim çerçevesinde eğitimlerini aldılar faydalı çalışmalar yaptılar. Bunun yanı sıra da yıl sonu programı düzenlediler. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. İlçemizde Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Müftülüğümüz ve hayırseverlerimizin destekleri yeni 4-6 yaş kuran kursu binası yapılıyor. Çalışmalarımıza desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Kaymakamımız Adem Kaya ve Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a teşekkür ediyorum. Hedefimiz kısa süre içinde inşaatı tamamlayarak gelecek faaliyet ve çalışmalarımızı yeni binamızda yapmak ” dedi.

Programda öğrenciler yıl boyunca öğrendikleri sure, dua ve şiirleri okudular, ayrıca katılımcılara çeşitli etkinlikler sundular.

Programın sonunda öğrencilere Kaymakam Adem Kaya, Müftü İbrahim Sağlam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş tarafından belgeleri ve Belediye Başkanımız Selami Selçuk'un tarafından gönderilen hediyeler verildi.

674

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ