Haberler

TURNUVADA HEYECAN ZİRVEDE

5 Nisan 2022 Salı

Sporun ve sporcunun kenti olma yolunda eminde adımlarla ilerleyen Demirci'de Demirci Akıncıları 100. yıl futsal turnuvası başladı.

Demirci Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile İlçenin kurtuluşunun 100. yılı faaliyetleri kapsamında düzenlenen kapalı salon futbol turnuvasına 21 takım katılıyor.

Turgut Özal Kapalı spor salonunda düzenlenen Demirci Akıncıları 100. Yıl Futsal Turnuvasında maçların hakemlik görevini ise ilçedeki lisanslı sporcular ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından yapılıyor.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta turnuva önce maçlara hazırlık yapan takımları ziyaret ederek turnuvada başarılar diledi.

Turnuvada resmi kurumlar takım kurarken, ilçedeki esnaflar ve kırsal mahalleler kurdukları takımlarla turnuvada yer aldılar.

Akşamları yapılan turnuvaya takımların yanı sıra ilçe halkının ve gençlerinin de ilgisi yoğun oldu.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile futsal turnuvası organize ettik.  İlgi beklediğimiz üstünde oldu. 21 takım turnuvaya katılıyor. Resmi kurumlar başta olmak üzere ilçe esnafları ve kırsal mahalleler tarafından katılım yoğun oldu. Turnuvanın finalini ramazan bayramı öncesin tamamlayarak dereceye girenlere kupa ve ödülleri verilecek. belediye olarak ilçede sporun gelişmesi adına gençler için sportif organizasyonlar düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.

1175

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ