Haberler

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ SEMRA KAPLAN KIVIRCIK'TAN DEMİRCİ ZİYARETİ

28 Mart 2022 Pazartesi

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, bir dizii ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Demirci'yi ziyaret etti.

Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ve partililer tarafından ilçemiz devlet hastanesi önünde karşılandı.

Ziyaretleri kapsamında Semra Kaplan Kıvırcık, İlçemizde faaliyet gösteren kadınların istihdam edildiği tekstil, halı dokuma ve halı temizleme atölyelerini ziyaret etti.

Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık ziyaretleri kapsamında Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Hatice Akın, Secaattin Mahallesi Muhtarı Fatma Gümüş, Eraydın Eczanesi sahibi Ecz. Hatice Eraydın ve Paşa Un ve Yem Sahibi Ahmet Paşa'yı da ziyaret etti. 

Demirci Belediyesince yapılan Galericiler Sitesi yatırımını da gezen Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, çalışmalar da gelinen son nokta ile ilgili Belediye Başkanı Selami Selçuk'tan bilgi aldı.

Galericiler sitesinin güzel bir proje olduğuna da vurgulayan Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Başkan Selami Selçuk'a çalışmalarında başarılar diledi. 

Esnaf ziyaretinde bulunan Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık daha sonra Demirci Belediyesine de ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ve Cumhur İttifakı AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri ile tarafından karşılandı.

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Belediye ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

1083

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ