Haberler

DEMİRCİ'DE O FİRMADAN İSTİHDAM HAMLESİ

18 Şubat 2022 Cuma

7 yıldır Demirci'de kamp ürünleri üretimi yaparak ulusal firmalara gönderen Altınyer A.Ş. 30 kişiyi işe alacağını açıkladı.

2015 yılında Demirci Belediyesine ait eski tekel depolarında kamp sandalyesi ve kamp ürünleri üzerine üretime başlayan Altınyer A.Ş., Türkiye'deki ulusal marketlere, spor ve kamp malzemesi satışı yapan firmalara ürün gönderiyor.

Altınyer A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Yer yaptığı açıklamada " 2021 yılı Ekim ayında firmamıza personel alımı gerçekleştirmiştik. Büyüyen iş kapasitemiz sebebiyle yeni bir ek istihdam yapma gereği duyduk. Bizimle çalışmak isteyenleri firmamıza davet ediyoruz. Asgari Ücret + SGK + Yemek ve bunun yanı sıra çalışanlarımız için servis imkanımız vardır. Başvuru da bulunmak isteyenler bir fotoğraf, kimlik fotokopisi ile başvurabilirler. 18 -40 yaş arasında iş arayan dikiş ve montajda çalışacak olan kadın ve erkekler firmamıza gelebilirler " dedi.

1614

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ