Haberler

İLÇEMİZİN TARİHİ HAFIZASI HALIKENT GAZETEMİZE ZİYARET

10 Ocak 2022 Pazartesi

68 yıldır doğru, tarafsız ve ilkeli habercilikle Demirci ve bölgesinde yayın yapan Halıkent Müstakil Bölge Gazetesine, Başkanımız Selami Selçuk'tan 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü ziyareti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Belediye Başkanımız Selami Selçuk, İlçemizde 68 yıldır özverili ile çalışmalarını sürdüren, Demirci'nin canlı tarihi hafızası konumunda olan Halıkent Müstakil Bölge gazetesini ziyaret etti.

Halıkent Gazetesi Genel Yayın Müdürleri Cengizhan Erdem, Namık Kemal Erdem ve gazete muhabiri Sait İnan tarafından karşılanan Belediye Başkanımız Selami Selçuk'un ziyaretine, Belediye Meclis üyelerimiz Akif Altunbaşak ve Erkan Duman'da eşlik etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanımız Selami Selçuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesi ile İlçemiz Halıkent Gazetesini ziyaret ettik. Yıllar boyu süren ilkeli ve doğru habercilik ile Demirci'nin gönlünde müstesna bir yeri olan Halıkent Gazetemiz aynı zamanda ilçemizin tarihi canlı bir hafızası konumundadır. İlçemizin tanınması, yapılan hizmet ve yatırımların görselleri ile birlikte arşivlerde yerini alarak gelecek kuşaklara da aktarılmasını sağladıkları için Halıkent Gazetemize teşekkür ediyorum. Birlikte yaşadığımız bu güzel ilçemizin güzel haberlerle tanınması için gayret gösteren Halıkent Gazetemizin tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum " dedi.

Halıkent Gazetesi Genel Yayın Müdürü Cengizhan Erdem'de, Belediye Başkanımız Selami Selçuk ve belediye meclis üyelerine gazeteciler günü dolayısı ile ziyaretlerinden mutluluk duyduk. İlçemizin tanınması için gazetemiz olarak dün olduğu gibi, bugünde ve yarında çalışmalarımızı sürdüreceğiz "dedi.

Başkanımız Selami Selçuk, Halıkent Gazetesinin önümüzdeki aylarda faaliyetine devam edeceği binada incelemelerde bulundu. 

Konuşmaların ardından Başkanımız Selami Selçuk, günün anısına çiçek takdiminde bulundular.

938

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ