Haberler

YAZAR YAVUZ DONAT'TAN DEMİRCİ'YE ZİYARET

6 Ekim 2021 Çarşamba

Anadolu aşığı, Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Demirci'yi ziyaret etti.

05 Ekim 2021 Salı günü ilçeye gelen Yazar Yavuz Donat Demirci Belediyesinde Başkan Selami Selçuk, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri Akif Altunbaşak ve Metin Çayır tarafından karşılandı.

Belediye bahçesinde Belediye Başkanı Selami Selçuk ve meclis üyeleri ile sohbet eden Yazar Yavuz Donat daha sonra Sabancı Öğretmenevinde Kaymakam Adem Kaya ile yemekte bir araya geldiler.

Yazar Yavuz Donat daha sonra Demirci Kaymakamlığına geçerek Kaymakam Adem Kaya'yı makamında ziyaret etti.  Demirci Akıncıları köşesini de ziyaret eden Yazar Donat incelemelerde bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinde Demirci Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karakaya'da, Yazar Yavuz Donat'a Demirci'nin yöresel ürünlerinin yer aldığı paket hediye etti.

Tenis kortlarını da ziyaret eden Yazar Yavuz Donat, ilçede yapılan spor faaliyetleri ve şampiyonalar ile ilgili bilgi aldı.

Demirci Eğitim Fakültesine giden Yazar Yavuz Donat, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin'i  de makamında ziyaret etti.

Eğitim Fakültesi ziyaretinin ardından Halk Eğitimi Merkezine geçen Yazar Donat, kursiyerlerin binbir emekle yaptığı eserleri inceledi, Kurum Müdürü İsmail Çetinkaya'dan bilgi aldı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un eşi Güzide Selçuk'ta, Yavuz Donat'ın eşi Canan Donat ile birlikte ziyaretlere eşlik ettiler.

Yazar Yavuz Donat ziyaretleri kapsamında son olarak Demirci Halıkent Gazetesine giderek Türk Basınının Nene Hatunu Esma Erdem ve Cengizhan Erdem'i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, yazar Yavuz Donat'a ilçeyi ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ederek, ahşa tablo ve Demirci'de dokunan Ayasofya Cami halısının seccadesini hediye etti.

Demirci'nin çok güzel bir ilçe olduğunu vurgulayan Yazar Yavuz Donat, Belediye Başkanı Selami Selçuk başta olmak herkese misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat,Demirci'yi en son 8 Ağustos 2020 tarihinde ziyaret etmişti.

803

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ