Haberler

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

1 Ekim 2021 Cuma

Demirci'de birçok kırsal mahallenin ilçeye ulaşımını kolaylaştıracak olan köprü ve yol yapımı çalışmalarında sona geliniyor.

Durhasan Mahallesi ve Bozçatlı mahallerini birbirine bağlayacak ve bunun yanı sıra Kızılca, Hüdük ve diğer kırsal mahallelerinin Demirci'ye ulaşımını kısaltacak ve ulaşımı kolaylaştıracak olan goldere mevkine 7 metre uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğinde köprü yapımına başlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Demirci Belediyesi işbirliği içerisinde Cumhur İttifakı gücü ile yapılan köprü yapım çalışmalarını Belediye Başkanımız Selami Selçuk, Cumhur İttifakı AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri Nurullah Akgün, Hayati İmrenlerli Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Gökhan Demir ile birlikte çalışmaları yerinde incelediler.

Başkanımız Selami Selçuk, köprü yapım çalışmaları ile ilgili çalışanlardan bilgi aldı.

Başkanımız Selami Selçuk, Cumhur İttifakı tek yürek olarak hizmet ve yatırımlarını sürdürüyor. Birçok kırsal mahallemizin ilçemize ulaşımını kolaylaştıracak olan köprü yapımı  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Demirci Belediyesi işbirliği ile sürüyor. Bu yolun Manisa Büyükşehir Belediyesince de asfaltlanması hedefleniyor. Köprü yapımı tamamlandığında hem ekonomik açıdan hem de ulaşım açısında büyük bir kolaylık sağlanmış olacak. İlçemize ve mahallelerimize hayırlı olsun " dedi

1194

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ