Haberler

6 MİLYONLUK YENİ YATIRIMDA TEMEL ATILDI

19 Nisan 2021 Pazartesi

Demirci'nin merkezinden kırsalına her alanda yatırım ve hizmet sunan Demirci Belediyesi, galerici esnafı için ihalesini yaptığı galericiler sitesinin de temeli atılarak yapımına başlandı.

Demirci'de galerici esnafını tek çatı altında toplamak ve araç satın almak isteyenler içinde büyük kolaylık oluşturacak olan galericiler sitesinde ayrıca araç servis bakım işyerleri de yer alacak.

Demirci Belediyesince İsmail Özdağlar Sanayi Sitesine 5 Bin 300 metrekare alana yapılacak olan galericiler sitesinde 25 adet 100 metrekarelik galeri işyerleri, 9 adet büyük araç servis bakım tamirhanesi ve sosyal donatı alanları olacak.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, galericiler sitesi alanına giderek binanın temel harcını atarak inşaat başladı.

6 MİLYONLUK YATIRIMI İLÇEMİZE KAZANDIRIYORUZ

DEMİRCİ'MİZE ve GALERİCİ ESNAFIMIZA HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin takipçisiyiz. Galericiler sitesi bizim çok önemsediğimiz bir yatırım. Galerici esnafımız maalesef bugüne kadar ilçe merkezinde hizmet vermekteydi.  Vatandaşlarımızın hem istedikleri aracı alabilmeleri için kolaylıkla ulaşabilmeleri, hem de galericilerin sahip oldukları araçları teşhir edebilecekler. Bununla birlikte Demirci'mizin sanayisini ileriye taşımayı amaçladık. 2 kademeli bir yatırım olacak. Alt katta araç servis iş yerleri ile vatandaşlarımızın dışarıya gitmeden araç bakımlarını ilçemizde yaptırabilecekler. İnşallah  galericiler sitesi tamamlandığında örnek vizyon bir yatırım olacak " dedi.

2811

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ