Haberler

ORYANTİRİNG, ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMİ TESLİM ALINDI.

26 Mart 2021 Cuma

Demirci'nin doğa sporlarının merkezi olması için çalışmalarına başlanan Oryantiring rotası belirleme ve harita çizimi çalışmaları kapsamında çalışmalara hız verildi.

2020 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı(TAGDEP) kapsamında Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazanan “Sarıçayır Doğa Aktiviteleri ve Milli Bilinç Kampı Turizm Merkezi Projesi” kapsamında İlçeye kazandırılacak olan 10 km2 alanda yapılacak rotalandırma ve haritalandırma faaliyetleri ayrıca yarışma ve etkinliklerinde kullanılmak üzere Elektronik  Kontrol Sistemi ve Kartları teslim edildi.  

Elektronik Kontrol Sistemi ve Kartları Oryantiring kapsamında gençlerin, çocukların ve sporcuların daha iyi koşullarda spor ve Oryantiring yapabilmeleri  sağlanacak.

Elektronik Kontrol Sistemi ve Kartları Özgür Morbel Ulusal Hakem /T.O.F. Organizasyon Kurul Başkanı 
Ümit Yalçınkaya Ulusal Hakem (Bilgisayar ) Behlül Çam Ulusal Hakem (Bilgisayar Hakemi), Demirci Kaymakamı Adem Kaya ve proje ekibine teslim edildi. 

Demirci Kaymakamlığı, Demirci Belediyesi ve Türkiye Oryantiring Federasyonu'un işbirliğiyle yürütülen proje ile Oryantiring ilçenin sportif faaliyetlerde gelişmesine olanak sağlarken, Demirci ulusal yarışmalara da ev sahipliği yapabilecek.

654

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ