Haberler

DEMİRCİ DOĞALGAZ YATIRIMINDA YENİ GELİŞMELER

17 Şubat 2021 Çarşamba

Demirci'nin yıllardır beklediği doğalgaz yatırımında ihale süreci sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

Demircili Hemşerimiz Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın destekleri ile ilçemize kazandırılan Demirci Doğalgaz yatırımında Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) tarafından 28 Ocak ve 4 Şubat 2021 tarihlerinde malzemeli hat döşeme ihalesi gerçekleştirildi.

28 Ocak ve 04 Şubat tarihlerinde yapılan ihalelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiği ve kazanan firmalarla önümüzdeki günlerde sözleşme imzalanarak işbaşı yapılacağı öğrenildi.

SÖZ VERDİĞİMİZ HER YATIRIMIN TAKİPÇİSİYİZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Demirci Doğalgaz ihalesi gerçekleşti. İlçemizin yıllardır beklediği hizmete kavuşuyor. BOTAŞ ile yaptığım görüşmelerde ihalenin sorunsuz bir şekilde tamamlandığı, ihaleyi kazanan firmaya yer teslimi yapılacak ve çalışmalar hızla başlayacak. 43 kilometre boru hattı ile ilçemize ulaşacak olan Doğal gaz boru hattı, Gördes, Güneşli, Deliçoban, Kulalar ve İmrenler mahalleleri üzerinden Demirci Doğal Gaz istasyonuna ulaşacak. Memleketine her daim destek veren kıymetli Bakanımız Ruhsar Pekcan'a teşekkür ediyorum. Demirci'mizi yeni yatırım ve hizmetlerle buluşturmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz "dedi.

1563

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ