Haberler

YENİ YATIRIM BAŞLIYOR, MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN

11 Şubat 2021 Perşembe

Demirci'nin merkezinden kırsalına her alanda yatırım ve hizmet sunan Demirci Belediyesi, galerici esnafı için projesi yapılan galericiler sitesi yatırımının ihalesinin ardından kazanan firma ile sözleşme imzalandı.

21 Ocak 2021 Perşembe günü Demirci Belediyesi meclis salonunda yapılan Galericiler Sitesi ihalesinde sözleşme imzalanarak yer teslimi yapıldı.

İsmail Özdağlar Sanayi sitesinde 5 Bin 300 metrekare alana yapılacak olan Galericiler Sitesinde, galeri işyerleri, tamirhane, araç servis işyerleri ve sosyal donatı alanları ile hizmet verecek.

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Galericiler Sitesi yatırımı 5 Bin 300 metrekare alana yapılacak. Bu alandaki İlçemizin 100 yıllık ihtiyacına cevap verecek bir yatırım olacak. Sanayi sitemizin hemen yanına yapacağımız galericiler sitesinde alt bölümde 9 adet büyük tamirhane olarak kullanılacak dükkan, günümüz ihtiyacına cevap verecek şekilde üst tarafında da 25 adet de 100 metrekarelik galeri işyerleri olacak " dedi.

1 YILDA TAMAMLANACAK

Başkan Selçuk " Demirci Galericiler Sitesi yatırımının ihalede belirtilen iş takvimi süresi olan 1 yıl içerisinde tamamalanması ve hemen hizmete açılması hedefleniyor. Demirci'miz için, ilçemizin geleceğine hizmet verecek yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz " dedi.

1236

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ