Haberler

İHALE YAPILDI, YATIRIM BAŞLIYOR

21 Ocak 2021 Perşembe

Demirci'nin merkezinden kırsalına her alanda yatırım ve hizmet sunan Demirci Belediyesi, galerici esnafı için projesi yapılan galericiler sitesi yatırımının ihalesi gerçekleştirildi.

21 Ocak 2021 Perşembe günü Demirci Belediyesi meclis salonun saat 12.00'da galericiler sitesi ihalesi yapıldı.

Galerici esnafının tek bir yerde hizmet verebilmesi hedeflenen yatırım için Demirci Belediyesi ihale komisyonunca yapılırken, ihaleyi kazanan firmaya resmi prosedürün tamamlanması ile birlikte yer teslim sürecine geçileceği belirtildi.

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ

MEMLEKETİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Galericiler Sitesi yatırımı 5 Bin 300 metrekare alana yapılacak. Bu alandaki İlçemizin 100 yıllık ihtiyacına cevap verecek bir yatırım olacak. Sanayi sitemizin hemen yanına yapacağımız galericiler sitesinde alt bölümde 9 adet büyük tamirhane olarak kullanılacak dükkan, günümüz ihtiyacına cevap verecek şekilde üst tarafında da 25 adet de 100 metrekarelik galeri işyerleri olacak. Demirci'miz için, ilçemizin geleceğine hizmet verecek yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

1499

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ