Haberler

KAR YAĞIŞI İLÇEMİZDE ETKİLİ OLDU

15 Ocak 2021 Cuma

Demirci'de sabah karşı başlayan kar yağışı ilçe merkezini ve yüksek kesimleri beyaza bürüdü.

15 Ocak Cuma günü Demirci ilçe merkezinde etkili olan ve sabaha karşı başlayan kar yağışı kısa sürede ilçeyi beyaza bürüdü.

Demirci Belediyesi ekipleri sabahın 05:00 itibariyle ilçe merkezi yollarını açık tutabilmek için 3 greyder, 3 tuzlama aracı ve 20 personel ile çalıştı.

İlçede kar yağışı sebebiyle zaman zaman ulaşımda zorluklar yaşanırken, çocuklar da kar yağışını fırsat bilerek kar topu oynamaya ve karda kayarak keyfini çıkardılar.

Demirci Karayolları ekipleri de Demirci - Simav Karayolu Akçakertik mevkiinde kar yağışı ve tipi ile mücadele ederek yolu sabaha karşı ulaşıma açtılar.

İlçenin yüksek kesimleri olan Akçakertik ve Asitepede kar kalınlığı 40 santimetreyi aşarken, İlçe merkezinde de 20 santimetreye ulaştı.

Kar yağışı ile birlikte ilçe merkezinde kartpostallık görüntüler ortaya çıkarken, vatandaşlar kar hasretini fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler.

Yetkililer kar yağışının ardından gece saatlerinde sıcaklıkların düşmesi ile don ve buzlanma olayına karşı vatandaşları ve sürücüleri uyardı.

1157

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ