Haberler

21 OCAK 2021'DE İHALE EDİLİYOR

12 Ocak 2021 Salı

Yatırımların şehri Demirci'de yeni bir yatırımın daha ihalesi yapılıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, 10 Ocak Pazar akşamı katıldığı Ege Tv canlı yayınında birçok yeni yatırımın müjdesini verirken, galericiler sitesi yatırımının da 21 Ocak'ta ihale edileceğini, yatırımın ilçemiz ve sanayimize büyük hareketlilik kazandıracağını söyledi.

Galerici esnafının tek bir yerde hizmet verebilmesi için Başkan Selami Selçuk tarafından yapılan çalışma ile hazırlanan Galericiler Sitesi yatırımı 5 Bin 300 metrekare alana yapılacak.

Başkan Selami Selçuk, Bu alandaki İlçemizin 100 yıllık ihtiyacına cevap verecek bir yatırım olacak. Sanayi sitemizin hemen yanına yapacağımız galericiler sitesinde alt bölümde 9 adet büyük tamirhane olarak kullanılacak dükkan, günümüz ihtiyacına cevap verecek şekilde üst tarafında da 25 adet de 100 metrekarelik galeri işyerleri olacak. Demirci'miz için, ilçemizin geleceğine hizmet verecek yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un Ege Tv ekranlarında yaptığı galericiler sitesi açıklaması izlemek için aşağıdaki videoya tıklayınız.

GALERİCİLER SİTESİ TANITIM VİDEOSU

1375

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ