Haberler

BAŞKAN SELÇUK, BİZ NİRE, ONLAR NİRE.

31 Aralık 2020 Perşembe

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci'nin son bir hafta içerisinde kazandığı yatırımlarla ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkanı Selami Selçuk açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Başkan Selami Selçuk "

Değerli hemşerilerim

Bugün iki zihniyet arasındaki farkı dikkatinize sunmak istiyorum.

Yılın sonu Demirci'miz için çok verimli geçti.  28 Aralık Çarşamba günü biri Doğal Gaz,  diğeri Galericiler Sitesi olmak üzere iki ihalemizi ilana çıkardık. Bir gün önce TOKİ Başkanıyla telefon ile son görüşmemizi yapıp Demirci'mizin şiddetle beklediği sosyal konutların yapım işini neticeye vardırdık. Ondan öncesi gün ise Güveli Sulama Barajının müteahhitlerinden baraj inşaatının Mayıs 2021'de bitirileceği müjdesini sizlerle paylaştık. Aynı gün yenileme çalışmaları tamamlanan Kaymakam İbrahim Ethem Akıncı spor sahasının son kontrollerini yaparak İlçe Gençlik ve Spor Müdürüyle gezdik. Bu arada Kaymakamlık ile beraber Sarıçayır Doğa Aktiviteleri ve Milli Bilinç Kampı Turizm Merkezi projesinde ilçemiz için gelir getirici ve büyük tanıtım fırsatlarını sunan yatırımların planlamasını yapmak üzere Oryantiring federasyonu yetkilileri ile çalışma gezisi yaptık.

Aynı zamanda ilçemize çevresel ve maddi anlamda büyük kazanımlar elde edeceğimiz GES ( Güneş Enerji Santrali ) panelleri döşemeye de başlamıştık.

Biz memleketimize hizmet ve yatırım yapmak için uğraşırken, birileri de bizim kent merkezi projemizde yasal eksiklikler bulup bizi mahkum ettirmek için bilirkişilerin etrafında kasap kedileri gibi bekliyorlardı. Bu .......... ruh halini ve iki zihniyet arasındaki farkı siz değerli halkımın takdirine bırakıyorum" dedi.

1657

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ