Haberler

YENİ UZMAN DOKTORUMUZ HASTA KABULÜNE BAŞLIYOR

9 Ekim 2020 Cuma

Demirci başta olmak üzere çevre ilçelerden gelen hastalara da şifa dağıtan Demirci Devlet Hastanesi, uzman hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı 94. dönem Devlet Hizmet Yükümlülük kurası kapsamında ilçemiz devlet hastanesine atanan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru Ece Kurul Demirbaş, görevine başlıyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru Ece Kurul Demirbaş, 12 Ekim Pazartesi günü itibariyle hasta kabulüne başlayacağı belirtildi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci Devlet Hastanesinde hasta kabulüne başlayacak olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru Ece Kurul Demirbaş'a görevinde sonsuz başarılar diledi. 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru Ece KURUL DEMİRBAŞ Kimdir ?

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi mezunu olan Uz. Dr. Ece Kurul Demirbaş, ilk görevine Ok Meydanı Eğitim ve Araştırma hastanesi acil servisinde başladı.

Uz. Dr. Ece Kurul Demirbaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığını da 4 yıl olarak Ok Meydanı Eğitim ve Araştırma hastanesinde yaptı.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Dr. Ece Kurul Demirbaş, Eylül ayı 94. dönem Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmet Yükümlülük kurasında Demirci Devlet Hastanesine atandı.

1439

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ