Haberler

TİCARET BAKANIMIZ RUHSAR PEKCAN'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

29 Temmuz 2020 Çarşamba

Bakan Pekcan mesajında, Bayramlar sevgi, saygı, kardeşlik bağlarımızı, birlik ve beraberliğimizi, milli ve manevi değerlerimizi pekiştiren müstesna günlerimizdendir.

Dayanışmanın, yardımlaşmanın arttığı, insanların sevdikleriyle kucaklaştığı, kırgınlıkların sona erdiği, sevgi, merhamet, hoşgörü ve vefanın en üst düzeye ulaştığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak; çocuklarımızı ve bizden sonraki nesilleri daha da müreffeh bir geleceğe kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin de hayır dualarının bizlerle olduğunu biliyorum.

Demirci’nin bir evladı olarak, ilçemizde daha iyi hizmetlerin gerçekleşmesi için çalışmaya, ilimizin ve ilçemizin ihtiyacı olan bütün projeleri takipçisi olmaya devam edeceğim.

Kurban Bayramının İslam alemine, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Bu vesileyle kıymetli Demirci halkımızın da mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum" dedi. 

532

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ