Haberler

ULAŞIM YATIRIMLARI TAM GAZ , SALİHLİ YOLU BAŞLADI

8 Haziran 2020 Pazartesi

Demirci ulaşım yatırımların da çağ atlayacak yeni bir dönemi daha yaşıyor.

Demircili Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın destekleri ile ihalesi yapılan Demirci - Salihli yolunda yüklenici firma 08 Haziran 2020 tarihi itibariyle çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte çalışmaların başladığı bölgeye geçerek şantiye yöneticilerinden bilgi aldı.

Salihli yolu çalışmalarında şu anda 7 iş makinesi ve 10 kamyonla hafriyat çekme ve düzenleme çalışması yapılıyor. Yüklenici firma önümüzdeki haftalarda iş makinesi ve kamyon sayısını 15'e yükselterek bölgede çalışmaların hız kazanacağını söyledi.

BAKANIMIZ RUHSAR PEKCAN'A TEŞEKKÜRLER, DEMİRCİ'MİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklama da " Demirci'de görüldüğü üzere her alanda ama her alanda yatırımlar sürüyor. Gerek belediyemiz, gerek büyükşehir belediyesi, gerekse hükümet yatırımları tüm hızıyla sürüyor. Kıymetli Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan'ın destekleri ile ihalesi yapılan Salihli yolumuzda yüklenici firma işbaşı yaptı. Çalışmalar Demirci girişinde hızla sürüyor. Her zaman söylediğimiz gibi, " Laf Üstüne Laf Değil, Taş Üstüne Taş Koyan " hizmet anlayışı ile Demirci'miz için çalışıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Malum tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de korona virüs ile mücadele ediyor. Fakat yatırımlarda dur durak bilmeden devam ediyor. Bunun anlamı devlet ve millet el ele verince birlik ve beraberlik içinde yatırımlar devam ediyormuş. Bu vesile ile yatırımlarımızın hızla sürmesinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'a, Manisa Milletvekillerimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ilçem adına teşekkür ediyorum" dedi.  

2158

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ